För blodsockret


Ojdå, här tittar man inte in på några dagar, då händer det grejer.
Trevlig resa!
Härligt!
Den såg god ut!
Önskar dig en trevlig resa!
Hejsan finaste!
Så du är på väg nu, sååå himla kul. Spännande att få åka bil de sista 21 milen...då hinner ni se en del av landet som man annars inte ser så mycket av. Tänk bara på att det är vänstertrafik. När jag körde i Spanien så mötte vi faktiskt en turist som svängde ut åt fel håll i en rondell, riktigt otäckt.
Hoppas du nu tar massor av bilder med nya kameran oxå och inte bara mobilen, så mycket roligare att ha kva sen då de ger en bättre kvalitet.
Ha nu en skön fortsatt resa, kramar Ing-Britt
Nyss hemkommen från Zumba Dorotea, nederbörd nån regn snö blandning typ 0 grader, en massa ren.
Jag hoppas Du har det finfint, kram
vad duktig du är som jobbar till och med när du väntar på nästa flyg
keso är gott
ha det bra
kramen vännen <3
Skönt att fylla på med lite energi, flygresor suger ofta musten ur en, i alla fall för mig som är fruktansvärt flygrädd. Ha en härlig helg. Kramisar Tina
Hörde att det kunde bli omkring 30 grader i Spanien så hoppas du får ta del av den värmen :) istället för snön som snöar här.
Kramar
❤️❤️❤️❤️
Förmodligen är du väl framme nu så jag hoppas att du får härliga dagar i värmen!
Kram
Mumsigt! Hade också velat testa den med är laktosintolerant såklart! :/
Jag sitter också och inväntar jobb nu. Ska jobba 14-21:30 hela helgen :(
Vad är det för parfym du köpt. Är på jakt efter en då min parfym håller på att ta slut..
Kramisar
Sv: hoppas att allt går bra för dig där i Spanien
bamsekramar vännen <3